“Evrenin Ötesi “Romanı Halk Edebiyatı Dergisi Yayınevi’nden Çıktı!

 

Kitap Adı: Evrenin Ötesi

Yazarı: Yağmur Can Değirmenci

Türü: Roman

Cilt Tipi: Karton kapak

Kağıt Cinsi :Kitap Kağıdı

Yayınevi: Halk Edebiyatı Dergisi Yayınları

Baskı Yılı: Temmuz 2018

  1. Baskı

İsbn: 978-605-81683-5-0

Dil :Türkçe

Boyut 13.5 x  21 cm

Fiyatı : 25

 

 

Arka Kapak Yazısı

 

Zaman zaman trajik, bazen de eğlenceli bir hikâyenin bir araya getirdiği üç kızın hayatta kalma ve sevdiklerini korumak uğruna yapabileceklerinin sınırlarını göreceğimiz bu romanda, fantastik karakterlerle tanışmaya hazır olun. Aşk, ihanet ve fedakârlık kavramlarını yeniden yapılandırmak ve bu kızların kendilerini keşfetmelerine, aslında oldukları ve olabilecekleri kişiyi bulmalarına şahit olacağız. Bir insanın canavara dönüşmeden önce kaç çizgiden atlaması gerekir? Arkadaşını öldürmekle sevdiğini kurtarmak arasında bir seçim yapmanız gerekirse hangisini seçerdiniz? Aslında aşık olduğunuzu sandığınız şey bir kişiden ziyade güç ise… İşte bu soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz!..

“ Artık konuşmuyorlardı gerçi ama birbirlerine yakın duruyorlardı. Bu olaylar neticesinde şu an odadaki herkesin birbiriyle bir bağı vardı. Aynı şey uğrunda bir araya gelmek zorunda kalmışlardı ve kimsenin bir suçu yoktu. İntikam peşinde bir melekten bozma yakışıklı bir canavar ışık evrene geçmek ve yok etmek için kendi dünyalarında konaklamak istiyordu ve yandaşlarını yanında tutabilmek içinde insan bedenlerine ihtiyacı vardı.

İşte konu bundan ibaretti. Düşününce ne kadar da aptalca geliyordu. Sanki bir masalın içindeydiler. Ve güneş tutulmasında bu masal bitecekti. İki muhtemel son vardı. Işığın sakinleri bu savaşı kazanacak ve o pisliklerin dünya insanlarına ulaşamadan kendi karanlık evrenlerine dönmelerini sağlayacaklardı. Ya da karanlığın sakinleri dünya insanlarının bedenlerini zapt edecek -ki şimdiye kadar iki tanesini almışlardı-güneş tutulmasından sonra da aralarında dolaşacaktı. Amacına bir adım daha yaklaşırken Kül Kanat’ın kaç tane yandaşını feda ettiği pek umurunda değil gibiydi. ”

Bu yazıyı okudunuz mu?

Okumanın Güzelliği

Okumanın Güzelliği Elif, altı yaşlarında İri yeşil gözlü, uzun sarı saçlı yanakları al al bir …

Bir yanıt yazın