Breaking News

4-ilk kitaplar afiÅŸi (1)

İlk Kitaplar, İlk Heyecanlar

 

Osman Esgice (Sanatalemi.net)

ESKADER yine çok konuşulacak bir toplantıya hazırlık yapıyor. Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER)’nin düzenlediği “Bâbıâli Sohbetleri”nin 225’ncisi, Timaş Kitap kahve’de 25 Aralık Perşembe günü saat 18.00’de başlayacak. “İlk Kitaplar, İlk Heyecanlar” başlıklı toplantıda ilk eserlerini veren şair ve yazarlar buluşturuluyor.

Genç edebiyatçılar, yazı mâceralarını, ilk çalışmalarını ve kitaplarının yayımlanmasıyla birlikte yaşadıklarını anlatacaklar. Hâtıralar eşliğinde devam edecek olan toplantıda 14 yazar, kitaplarının etrafında konuşulanları ve yazılanları dile getirecekler. Edebiyatçı yazar Mehmet Nuri Yardım’ın yönetiminde gerçekleşecek olan toplantıda farklı yayınevlerinden ilk kitapları neşredilen şu isimler konuşacak ve dinleyicilerin sorularına cevap verecekler: Bekir Tuncer, Bünyamin Demirci, Büşra Sönmezışık, Cumali Sever, Eda Tezcan, Elif Sönmezışık, Enes Faruk Sevgilioğlu, İbrahim Özgün, Kübra Sönmezışık, Nilgün Bıyıklı, Serdar Üstündağ, Şenol Tombaş, Yağız Gönüler, Zehra Güvenç.

Toplantı hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 0 212 5112323-5112324 numaralı telefonları aramaları, sanatalemi.net, medeniyetimiz.com veya bizimsemaver.com sitelerini ziyaret etmeleri gerekiyor.

 

Check Also

Türkiye’m

Türkiye’m Yıllar geçti ilk toprağına basalı Türkiye’m Aşıktım sana daha seni görmeden, çok önceden Bunca …

Bir cevap yazın